آموزش حرفه ای طراحی قالب وبلاگ بر پایه وردپرس

در این دوره خواهید آموخت که چگونه قالب حرفه ای را طراحی کنید. در این دوره اول صفحات را با چارچوب Bootstrap طراحی می کنیم و سپس رابط کاربری رو تبدیل به قالب وردپرس می کنیم.

همین طور که می ببنید وردپرس برترین سیستم محتوای جهان است و درصد بالایی از سایت های جهان با وردپرس راه اندازی شده است.

پیش نیاز این دوره :

شما برای شروع کار نیاز دارید زبان های HTML, CSS, JavaScript, PHP یاد بگیرید و حداقل تسلط آن را داشته باشید. زیرا اگر به اندازه کافی تسلط نداشته باشید ممکن است در توسعه قالب یا افزونه دچار مشکل شوید و همین طور که در بخش افزونه و ابزارک نویسی نیاز به یادگیری PHP و توابع آن است.

آیا با یادگیری این دوره می توانیم وارد بازار کار شویم؟

بله … با یادگیری این دوره شما می توانید قالب فروشگاهی در مارکت های ایرانی و خارجی به خصوص تم فارست به فروش برسانید و درآمد کسب کنید و یا در شرکتی استخدام شوید به شرطی که نمونه کار قوی و تسلط کافی را داشته باشید.

آیا در این دوره پروژه به صورت واقعی پیاده سازی می شود؟

صد در صد .. در این دوره خواهیم آموخت چگونه یک قالب وبلاگ طراحی و کد نویسی کنید. اول صفحات سایت با فریم ورک Bootstrap طراحی می کنیم و سپس رابط کاربری رو تبدیل به قالب وردپرس می کنیم. در این قالب دارای پنل مدیریت قالب است که پیاده سازی می شود و ممکن است چند تا افزونه پیاده کنیم.

چرا فریم ورک Bootstrap ؟

بوت استرپ یه چارچوب مبتنی بر CSS است که دارای کلاس ها و آلمان های آماده دارد و با استفاده از آن زمان توسعه صفحات قالب را کاهش می دهد و دارای رنگ بندی های زیبایی است.

دیدگاه شما